درباره شرکت

معرفی شرکت

تاریخچه

شرکت A.E.TRADING آسیا اروپا تریدینگ در سال 1381 توسط آقای سیاوش صحتی در شهر میلان ایتالیا ثبت و آغاز به فعالیتهای بازرگانی نمود. با توجه به زادگاه ایشان شهر گرگان که یکی از مناطق مهم کشاورزی ایران محسوب می شود و تجربه پدر ایشان این شرکت در زمینه واردات ماشین آلات کشاورزی و قطعات یدکی با شرکتهای زیر شروع به فعالیت کرد:

DEMASI, BMV, ANNOVI, RAMAMOTOR, NOBILI, TORTELLA, MACBERT

این شرکت با گرفتن نمایندگی انحصاری از شرکت INTERPULS ایتالیا در سال 1382 پا به عرصه صنعت دامپروری نمود، شرکت جاده ابریشم پرشیا با نماد تجاری SRP Co. مخفف SILK ROAD PERSIA که یک شرکت بازرگانی، فنی - مهندسی و مشاوره ای در زمینه تجهیزات کشاورزی و دامپروری خصوصا دام شیری با اهداف تخصصی در زمینه نصب و سرویس دستگاه های شیردوشی در سال 1382 در شهر گرگان در حاشیه دریای خزر توسط آقای احمد صحتی به عنوان رئیس هیئت مدیره و پسر ایشان آقای سیاوش صحتی به عنوان مدیرعامل تاسیس گردید.

SRP Co.  با اهداف توسعه و ایجاد یک سبد محصول غنی و مفید برای دامداران این مرز و بوم اقدام به اخذ نمایندگی انحصاری از شرکتهای ,DODA,FARESIN,TDM BERTASI   نمود و سپس با تنوعی از محصولات با بالاترین کیفیت و تکنولوژی های روز دنیا با گامی مستحکم پا به عرصه صنعت رو به اتوماسیون دامپروری (دام شیری) نهاد. 

پیشگام

ما خود را جزو پیشگامان ارائه دهنده خدمات در صنعت رو به رشد اتوماسیون در جامعه کشاورزی و دامپروری و جامعه رو به استانداردهای جهانی می دانیم و برای نیل به این هدف از هیچ تلاشی دریغ نمی کنیم.

اهداف       

هدف ما این است که به عنوان شرکتی شناخته شویم که تمامی کشاورزان و دامپروران عزیز، حداقل یک بار با آن کارکرده باشند و از آن آشنایی به عنوان خاطره ایی خوش و خدماتی فراتر از انتظارشان یاد کنند.

تعهدات

کار گروهی تیم جاده ابریشم پرشیا با حمایت شرکتهای مادر موجب می شود که درخواستهای مشتریان در کمترین زمان ممکن به مرحله اجرا و بهره برداری برسد.

 

خدمات پس از فروش

SRP CO. به عنوان نماینده انحصاری شرکتهای مادر در ایران، از سیاستهای سرویس دهی و خدمات پس از فروش آنها پیروی می کند. تلاش این شرکت همواره در جهت ارائه بهترین خدمات مورد نیاز از جمله تعمیر، تامین قطعات یدکی و ... در کمترین زمان می باشد.

تیم فنی مجرب و دوره دیده از شرکت های مادر همیشه و در هر زمان آماده نصب، راه اندازی، ارائه مشاوره و خدمات فنی می باشد.

سیاست های خدمات پس از فروش SRP CO. همواره در جهت موجود بودن قطعات یدکی موردنیاز در انبار می باشدو در صورت موجود نبودن قطعه موردنیاز، در سریعترین زمان در جهت تامین آن اقدام خواهد کرد.

تخصص، حضور به موقع، خوشرویی و مسئولیت پذیری از نقاط قوت تیم فنی SRP Co می باشد. 

 

 مدل کسب و کار    

 SRP Co شرکتی است جوان و پرانرژی که میراثش تجربه و تخصص از کارشناسان کشاورزی و دامپروری از کشور ایتالیا می باشد. این شرکت مدل کسب و کار قابل انعطافی دارد که با توجه به میزان خدماتی که ارائه می دهد هرگز برای گسترش کار با کمبود منابع مواجهه نمی شود. اعضای این شرکت هرگز فراموش نمی کنند که تعهد، کیفیت، خدمات پس از فروش، انعطاف پذیری و رقابت فاکتورهای مهم موفقیت در کسب و کار هستند.

 

مدارک

سپاسگذاری ویژه 

 

  • آقای احمد صحتی که در راه شکل گرفتن، پیشرفت و توسعه این شرکت از هیچ کمک و تلاشی دریغ نکردند.
  • آقای نینو نیکولینی، بهترین دوست، مشوق و معلم با رهنمودهای سازنده
  • مدیران کمپانی اینترپالس ایتالیا خانم بِاَتریس لیگابوئه و آقای گابریل نیکولینی
  • مدیر کمپانی تی دی ام ایتالیا آقای مائوریتسیو روجری
  • مدیران کمپانی دودا ایتالیا آقای مارکو و خانم ادا دودا
  • مدیر کمپانی فرزین ایتالیا آقای سنته فرزین
  • مدیر کمپانی برتاسی ایتالیا آقای جرمانو برتاسی

این اشخاص با حمایت و با در اختیار گذاشتن تجارب خود و مهمتر از همه اعتماد به این شرکت، همواره عاملین موثری در جهت رشد و بلوغ SRP CO. بوده اند.

                                                                                        با سپاس

           سیاوش صحتی گرگان

  مدیر عامل شرکت جاده ابریشم پرشیا